TESİSİMİZ

TESİSİMİZ

 TESİSİMİZ

 

Konya Kurban Tesisi

 

Konya’daki kurbanlık satan yerler arasında en büyük tesise sahip olan Konya Kurban, Salihoğulları bünyesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Hem teknolojik anlamda hem de hijyenik anlamda tüm gelişmeleri takip ederek uygulayan Konya Kurban, yılların tecrübesi ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

 

Konya Kurban Tesisi Nedir?

 

Konya kurban tesisi, Konya’da bulunan ve kurbanlık hayvan tesisleri arasında en büyüğü olma niteliği taşıyan bir tesisidir. Bu tesiste, Sivas, Ardahan ve Erzurum’dan özel olarak seçilerek getirilen kurbanlıkların sağlık taramaları yapılarak, kurbana uygunluğu kontrol edilerek ve tüm bakımları yapılarak müşteri memnuniyete sunulmaktadır.

Konya’da kurban satış yerleri arasında önde gelen isimlerden olan Konya Kurban, müşterilerin kurbanlıkları rahat bir şekilde seçebilmeleri adına izleme alanları sunmaktadır. Bu sayede müşteriler seçmiş oldukları kurbanlıkları kontrol edebilmektedirler.

 

İslami Koşullara Uygun ve Hijyenik Kurbanlık Kesimi

 

Konya hayvan pazarı içerisindeki önemli kuruluşlardan biri olan Konya Kurban’da tüm kurbanlık kesimleri İslami koşullara uygun olarak yapılmaktadır. Bu anlamda kurbanlık olabilecek yaşa gelmiş hayvanların, herhangi bir sağlık sorunu bulunmayan, sakat olmayan, süt dişlerini dökmüş, organları sağlıklı ve besili olan hayvanlar kurbanlık için seçilmektedir.

Aynı zamanda tüm dezenfeksiyon işlemleri yapılmakta olup, kurbanlıkların kesilmeden önce veteriner hekim tarafından tarama testleri yapılmaktadır. Kesim sırasında oluşabilecek kontaminasyonların önüne geçmek için kesimhanelerde steril ortam koşullarına uyum sağlanmaktadır.

 

Konya Kurban Hizmetleri

 

Konya Kurban’ın müşterilerine sunmuş oldukları pek çok hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetlerden biri kurbanlıkların kendi bünyelerinde yetiştirilen ürünlerle beslemektir. Bu sayede kurbanlık hayvanların daha sağlıklı oldukları görülmektedir. Aynı zamanda Konya’da kurbanlık fiyatları ile karşılaştırıldığında Konya Kurban, müşterilerine en iyi fiyat-performans kalitesini sunmaktadır.

Konya Kurban’ın müşterilerine vermiş oldukları hizmetler arasında, seçilen kurbanlıklara küpe numaraları vermeleri de yer almaktadır. Bu sayede müşterilerin kurbanlıklarının karışma olasılığı en aza inmektedir.

Konya’da hisseli kurban satışı yapan yerler arasında da Konya’nın en büyük tesisine sahip olduğu bilenen Konya Kurban yer almaktadır. Bu anlamda müşterilerin seçtikleri hisseli kurbanlıkların kesimi ve dağıtımı hijyenik koşullar altında gerçekleştirilmektedir. Yapılan kesim işlemlerinde konuyla ilgili uzmanlar yer aldığından, işlemler en hızlı ve en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir.