Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

UYGUN FİYAT

Element is based on Bootstrap Framework, which makes it a nice template for any purpose.

EL DEĞMEDEN KESİM

Huge number of content layouts allow to assemble unique pages with great flexibility.

Diğer Hizmetlerimiz

Salihoğulları, Konya kurban satışı konusunda yıllar boyunca sağladığı hizmetlerle Konya'nın ve Türkiye'nin büyüyen bir markası yolunda ilerlemektedir. Dileyen müşterilerimiz telefon veya e-posta yolu ile bizimle iletişime geçip tüm sorularına cevap bulabilir.

Sivas, Ağrı, Kars ve Erzurum'dan özenle seçtiğimiz büyükbaş hayvanları özel sağlık kontrollerinden geçirerek tedarik etmekteyiz. Özenle seçtiğimiz kurbanlıkları kurbana uygunluğunu kontrol ederek tüm bakımı ile özenle ilgilenmekteyiz. Kendi yetiştirdiğimiz çavdar, buğday, arpa ve mısırla beslediğimiz kurbanlıklarımız 7/24 görevli gözetiminde olup herhangi bir sorunda hızlı bir şekilde müdahale edilmektedir.

Kurbanlıklarımızın bakımına çok dikkat ediyoruz. Besi ve sağlıklarında herhangi bir sorun yaşanmaması gereken tüm çalışmaları yapmaktayız. Müşterilerimizin kurbanlıklarını rahat bir şekilde seçebilmesi için sunduğumuz izleme alanı sayesinde hem kurbanlıklarınızı kolayca seçebilirsiniz hem de herhangi bir sorun yaşanmadan tüm kurbanlıklarımızı inceleyebilirsiniz. Tüm kurbanlıklarımız küpe numaraları ile listelenir ve her birisine özel numara verilir. Bu sayede bayram günü sorun yaşanması önlenmiş olur. Satılan kurbanlıklarımız ve diğer kurbanlıklarımız asla karıştırılmaz. Tüm personelimiz kurbanlıklara büyük özen gösterir. Bu sayede bayram gününe kadar yaşanabilecek sorunların önüne geçilir ve olağanüstü durumlarda ise hızlı çözüm sağlanır.

Kurbanlıklarımızın bayram günü kesimi ise hijyenik ortamda büyük bir özenle yapılmaktadır. Kesimhanemizde bayram öncesi dezenfeksiyon çalışmaları yapılır. Bu sayede müşterilerimizde olası sorunların yaşanmasının önüne geçilmiş olur. Yüksek standartlara sahip kesimhanemizde tüm personelimiz özel kıyafetleri ve koruyucu ekipmanları ile kesim yapmaktadır. Bu sayede olası kazalar önlenmektedir. Kurban sahiplerinin kesimi izleyebileceği alan sayesinde müşterilerimiz temiz bir ortam içinde kesimi rahatlıkla izleyebilir. Yüksek kapasiteli kesimhanemiz ve deneyimli personelimiz sayesinde kesim işlemler en hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlanmış olur.

Bayram günü müşterilerimizin ulaşım ve sıra sorunu yaşamalarının önüne geçilmesi için bayram namazı hizmeti de vermekteyiz. Yüksek kapasiteli mescidimiz sayesinde müşterilerimiz bayram namazını çiftlikte kılabilir ve kurbanlıkların kesimini sorunsuz bir şekilde izleyebilir.Bunun yanı sıra müşterilerimize bekleme esnasında çay ve yemek servisi de sağlamaktayız. Bu sayede tüm müşterilerimiz aksaklık veya sorun yaşamadan kesimlerini izleyebilir.

Kurbanlık satışının yanı sıra hisse satışı da sağlayan Salihoğulları, müşterilerimizin hisse değerlerine göre en uygun eşleştirmeleri yaparak uygun hisse dağılımı sağlar. Bayram günü sorun oluşmaması için özel personellerimiz sayesinde hisse ve pay dağıtımı yapılarak müşterilerimiz arasında sorunun yaşanması önlenmiş olur.