Konya Kurban - 50 Yıllık Tecrübe - Kalite - Güven
Bizi Takip Edin

Hakkımızda

ANASAYFA » KURUMSAL » Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

Konya’da Kurbanlık denildiğinde akla ilk gelen kuruluşlardan olan Konya Kurban, uluslararası standartlara uygun olarak hayvan kesimi yapılan kesimhaneleri, müşteri memnuniyetini esas kılan uygulamaları, düşük maliyetleri ile bilinmektedir.

 

Konya Kurban Kim Tarafından Kurulmuştur?

 

Konya Kurban, 1993 yılında Salih Esen’in yapmış olduğu önderlik ile kurulmuştur. Esenler Ticaret adı ile atıldığımız ticaret hayatında varlığımızı Salihoğulları olarak devam ettirmekteyiz.

Uzun yıllardır kazanmış olduğumuz tecrübeler sayesinde ürün ve hizmet kalitemizi giderek arttırmaktayız. Bu sayede Konya’da kurbanlık satan yerler denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olmayı başarmış bulunmaktayız.

 

Konya Kurban’ın Misyonu ve Vizyonu Nedir?

 

Konya Kurban olarak misyonlarımız arasında daima müşteriyi memnun kılacak hizmetleri uygulamak, hayvanların düşük maliyetlerle ve sağlıklı bir şekilde yetiştirilmesini sağlamak, son teknoloji ile üretilen hijyenik kesimhanelerde hayvan kesimlerimizi gerçekleştirmek bulunmaktadır.

Yaratmış olduğumuz misyon sayesinde yıllar içerisinde müşterilerimizin güvenini ve saygısını kazarak özellikle Konya’da hisseli kurban satışı yapan isimlerden önde geleni olmaktayız.

Konya Kurban olarak müşterilerimize sunduğumuz vizyonumuz ise; teknolojik gelişmeleri takip eden, müşteri memnuniyetini esas kılan, üretim ve hizmet sağladığı her konuda eğitime ve araştırmaya önem veren bir firma olmak yer almaktadır.

Bu konuda Konya’daki kurbanlık satan yerler arasında en büyük kurban tesisi olmamız da müşterilerimize sunmuş olduğumuz misyonlarımız ve vizyonlarımızı uygulamış olduğumuzun bir göstergesi olmaktadır.

 

Konya Kurban Müşterilerine Hangi Hizmetleri Sunmaktadır?

 

Konya Kurban olarak müşterilerimize sunduğumuz pek çok hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetlerimiz arasında kendi yetiştirdiğimiz ve beslediğimiz büyükbaş ve küçükbaş hayvanları müşterilerimize sunmak yer almaktadır.

Konya Kurbanlık, kesim ve kurbanlık hizmetleri ile sınırlı kalmamaktadır. Hisse hizmetini de müşterilerinin beğenisine sunmakta olan Konya Kurbanlık, bu hizmet doğrultusunda Konya’da hisse şeklinde kurbanlık alan müşterilerini her konuda bilgilendirmekte ve bu işlemleri uzmanların onayında yapmaktadırlar. Aynı zamanda Konya Kurbanlık, beyaz ve kırmızı et tüketimlerini müşterilerin kullanımına organik ve taze olarak sunmaktadır. Hayvan kesimlerini steril ve yüksek teknolojili ortamlarda gerçekleştiren Konya Kurbanlık, tüm hayvan kesimlerini İslami kurallara uygun olarak gerçekleştirmektedir. Müşterilerine sundukları bu hizmetlerin sonucunda Konya’nın en büyük kurban tesisi olma vasfını taşımaktadır.

Biz Sizi Arayalım×

Aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Hisse Formu ×

Aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.