Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Konya Kurban Olarak, Konyadaki müşterilerimize Birçok Kurbanlık Hizmeti Vermekteyiz. Bunların Arasında Kurbanlık Hissedarı Bulma, Kurban Hissesi Organizasyonu, Kurbanlık Kesim Hizmeti, Bayram Tadında Bir Gün Geçirmenize Yardımcı Olmak Yer alır.

Kaliteli, lezzetli Kurbanlıklar

Yaylalarmızda yayıldıktan sonra, Kendi yetiştirdiğimiz organik yemlerle beslenen doğal Kurbanlıklar

Kurban Hisse Organizasyonu

Konyada Kurban Ortağınızı Bulamadıysanız, tamamen islami usullere Uygun hisse Organizasyonu.

Konyanın En Büyük Kurban Kesimhanesi

Artık Komple Kapalı "Gerçek Anlamda" Temiz ve hijyenik Bir Mezbahada Kurban Kesmek istemezmisiniz.

Kredi Kartına Taksit İmkanı

Kredi Kartınıza Komisyonsuz Olarak, islami şartlara uygun şekilde Taksit İmkanı

Ailenizle Tatil Tadında Bir Bayram

Ailenizle Birlikte Stressiz ve mutlu bir şekilde kurbanlığınızı izleme imkanı.

İkramlarımız Ve Kalitemiz

Kurbanlığınız Kesilirken Et Döner Ve Çay İkramımızla Beraber Hem ibadetiniz Yerine Getirilecek hemde Ağzınız Tatlanacak

Hakkımızda

Konya Kurban, Bir Salihoğulları Markasıdır. Aile Olarak 1993 yılından İtibaren konyada Hayvancılık Ve Kurbancılık Yapmakta Olup, 2001 Yılından Bu Yana Salihoğulları Hayvancılık Olarak Başarılarımıza Devam Ediyoruz. Kuruluşumuzdan Beri Konyada Kurbanlık Hizmetleri Konusunda Öncü Olan Firmamız, Sektördeki Eksikleri Görerek Her Geçen Gün Kurbanlıkda Yenilikleri Getirmeyi Başarmışdır. Bu Bilgi Ve Tecrübesiyle Gücüne Güç Katan Firmamız, Zor Geçen Kurban Bayramlarını Artık Gerçekten Bayram Tadında Geçirmenize Olanak Sağlıyor.

Eziyetsiz bir bayram

konya Kurbanlık Hizmetlerimiz Sayesinde Bayram Günü Size Düşen Tek İş Kurbanlıklarınızı Pişirmek.

Kurbanlık Lezzeti

99

Mutlu Kurbanlık Müşterilerimiz

99

Hizmet Kalitesi

99

The major advantage is price: You get a high quality design for just $20-$70. You don’t have to hire a web designer or web design studio. Second advantage is time frame: It usually takes 5-15 days for a good designer to produce a web page of such quality.

Our templates do not include any additional scripts. Newsletter subscriptions, search fields, forums, image galleries (in HTML versions of Flash products) are inactive. Basic scripts can be easily added at zemez.io If you are not sure that the element you’re interested in is active please contact our Support Chat for clarification.

Website templates are available in Photoshop and HTML formats. Fonts are included with Photoshop file. In most templates HTML is compatible with Adobe® Dreamweaver® and Microsoft Frontpage®.

33.000 M2

Kurbanlık Tesisi Alanı

100
+

uzman Kurbanlık Kasabı

98
%

Mutlu Müşteriler

5000
+

Araç Park Yeri

Firma Yetkililerimiz

40 Yıldır Hayvancılık Ve Kurban Sektöründe Her Geçen Gün Kendimizi Geliştirerek Eksiklerimizi Ve Hatalarımızı Giderek Konyada Kurban Sektöründe Müşterilerimizin Daha Rahat Bir Kurban Bayramı Geçirmesinde Hiçbir Yatırımdan Kaçınmadan Kaliteli Hizmet Vermeye Devam ettik.

Ayhan Esen

Kurbanlık Sektöründe Müşterilerimizin En Çok Memnun Olduğu Konuların Başında Kurbanlıklarımızın Et Lezzeti Ve Yağsız Olmasının Yanında Diğer Bir Tercih Sebepleri ise Kurban Günü Verdiğimiz Hizmetin Kalitesi Ve Müşterilerimizin Kurbanlıklarını Kısa Ve Vadettiğimiz Sürede Teslim Etmemizdir.

Harun Esen