2024 Kurbanlık Hisse Fiyatları

2024 Kurbanlık Hisse Fiyatları

konyada kurbanlık Hisse , Konyada Hisse Satan Yerler , hisseli Kurbanlık , Konyada Ucuz Hisse , konya hisseli kurban, Konya kurban hissesi fiyatları

Kurban Hissesi Ne Kadar?

Kurban Bayramı’nın yaklaşması ile birlikte Konya’da hisseli kurban satışı yapan yerler müşteriler tarafından araştırılmaya başlandı. Kurban Bayramı’nda müşterilerin genelde büyükbaş hayvanları hisseli olarak kesmeyi tercih ettikleri görülmektedir. Bu anlamda hisseli kurban satışı için güvenilir ve uygun fiyatlı firmalar tercih edilmekte olup, bu firmaların başında Konya Kurban gelmektedir.

Kurbanlık Fiyatları Ne Kadar?

Kurbanlık fiyatları yer yıl yeniden belirleniyor. Bu sebeple müşteriler yer yıl Konya kurbanlık fiyatları 2024 benzeri şekillerde aramalar yaparak, piyasa hakkında genel bir bilgiye sahip olmak istemekteler. Konya Kurban, websitesinde kurbanlık satışlarının gerçekleştirildiği fiyatlar hakkında bilgileri müşterilerine sunmakta. Müşteriler sunulan bu fiyat aralığı sayesinde bütçelerine göre kurbanlık seçimi yapabilmekteler.

Konya Kurban websitesinde yer alan bilgilere göre kurbanlık düve fiyatları 100.000 lira ile 200.000 lira arasında değişmekte. Konya’da kurbanlık dana satan yerler arasında da bulunan Konya Kurban’da dana fiyatları 130.000 lira ile 220.000 lira arasında bulunmakta. Aynı zamanda hisseli satışlar için de müşterilere bilgi verilmektedir. Verilen bu bilgiler doğrultusunda Konya Kurban’da büyükbaş hisseler 17.500 lira ile 30.000 lira arasında değişmekte. Erkek toklu olarak bilinen kurbanlık satışında ise Fiyatlar Henüz Belli Değil. Konya Kurban, bu anlamda müşterilerine en iyi fiyat- performans oranı sunan firmalar arasında bulunmaktadır.

Kurbanlık Deve Fiyatları ve Hisseleri Ne Kadar?

Develerin Konya’da kurbanlık fiyatları, büyüklüklerine göre değişmektedir. Kurban Bayram'ında kurbanlık olarak deve alımı nadir olarak görüldüğünden, diğer hayvanlara göre fiyatı daha fazla olmaktadır. Müşteriler kurbanlık deve kesiminin diğer kurbanlıklara göre az olduğundan mutlaka güvenilir firmalara başvurmalılardır. Güvenilir firmalar arasında da akla ilk gelen firmalardan biri Konya Kurban’dır.

2024 Yılı Konya'da Hisseli Kurbanlık Fiyatları Şu Şekildedir.

ÜRÜN FİYAT
BÜYÜKBAŞ HİSSE 17.500 TL - 30.000 TL