Konya Kurban - 50 Yıllık Tecrübe - Kalite - Güven
Bizi Takip Edin

Haberler

ANASAYFA » Haberler » 2021 Kurbanlık Hisse Fiyatları
2021 Kurbanlık Hisse Fiyatları

konyada kurbanlık Hisse , Konyada Hisse Satan Yerler , hisseli Kurbanlık , Konyada Ucuz Hisse , konya hisseli kurban, Konya kurban hissesi fiyatları

Eklenme Tarihi
25.05.2021
Okunma Sayısı
22689 Kez Okundu.
Haberi Paylaş

Kurban Hissesi Ne Kadar?

 

Kurban Bayramı’nın yaklaşması ile birlikte Konya’da hisseli kurban satışı yapan yerler müşteriler tarafından araştırılmaya başlandı. Kurban Bayramı’nda müşterilerin genelde büyükbaş hayvanları hisseli olarak kesmeyi tercih ettikleri görülmektedir. Bu anlamda hisseli kurban satışı için güvenilir ve uygun fiyatlı firmalar tercih edilmekte olup, bu firmaların başında Konya Kurban gelmektedir.

 

Kurban Bayramı Ne Zaman?

 

Kurban Bayramı 2021 yılında 20 Temmuz günü başlıyor. Konya’daki kurbanlık satan yerler arasında bulunan Konya Kurban ise, Konya’daki en büyük tesise sahip olması ve güvenirliliği nedeni ile müşteriler tarafından tercih edilmekte. Kurban Bayramı’nda sıklıkla görülen hisseli kurbanlık kesiminde müşterilerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunmakta. Bu noktalar arasında ise kurbanlıkların kesim şartlarına uygun olması, kesim sırasında karışmamasının sağlanması, bir uzman gözetiminde kesimlerin gerçekleşmesi yer almakta.

 

Kurbanlık Fiyatları Ne Kadar?

 

Kurbanlık fiyatları yer yıl yeniden belirleniyor. Bu sebeple müşteriler yer yıl Konya kurbanlık fiyatları 2021 benzeri şekillerde aramalar yaparak, piyasa hakkında genel bir bilgiye sahip olmak istemekteler. Konya Kurban, websitesinde kurbanlık satışlarının gerçekleştirildiği fiyatlar hakkında bilgileri müşterilerine sunmakta. Müşteriler sunulan bu fiyat aralığı sayesinde bütçelerine göre kurbanlık seçimi yapabilmekteler.

Konya Kurban websitesinde yer alan bilgilere göre kurbanlık düve fiyatları 8.000 lira ile 20.000 lira arasında değişmekte. Konya’da kurbanlık dana satan yerler arasında da bulunan Konya Kurban’da dana fiyatları 10.000 lira ile 25.000 lira arasında bulunmakta. Aynı zamanda hisseli satışlar için de müşterilere bilgi verilmektedir. Verilen bu bilgiler doğrultusunda Konya Kurban’da büyükbaş hisseler 1.900 lira ile 3.000 lira arasında değişmekte. Erkek toklu olarak bilinen kurbanlık satışı ise 1.700 lira ile 2.250 lira arasında bulunmakta. Konya Kurban, bu anlamda müşterilerine en iyi fiyat- performans oranı sunan firmalar arasında bulunmaktadır.

 

Kurbanlık Deve Fiyatları ve Hisseleri Ne Kadar?

 

Develerin Konya’da kurbanlık fiyatları, büyüklüklerine göre değişmektedir. Kurban Bayram'ında kurbanlık olarak deve alımı nadir olarak görüldüğünden, diğer hayvanlara göre fiyatı daha fazla olmaktadır. Müşteriler kurbanlık deve kesiminin diğer kurbanlıklara göre az olduğundan mutlaka güvenilir firmalara başvurmalılardır. Güvenilir firmalar arasında da akla ilk gelen firmalardan biri Konya Kurban’dır.

 

 

2021 Yılı Konya'da Hisseli Kurbanlık Fiyatları Şu Şekildedir.

 

ÜRÜN FİYAT
Büyükbaş Hisse 1.900 TL - 3.500 TL
Facebook'ta Paylaş Twitter'ta Paylaş Google'ta Paylaş Linkedin'ta Paylaş Pinterest'ta Paylaş
Bu Haber 22689 Defa Okundu.
Biz Sizi Arayalım×

Aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Hisse Formu ×

Aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.